Avtor: arhiv Objavljeno: 25. 08. 2007

VABILO NA ZABAVNO DRUŽENJE

Gotovo si že navajen/a vsakoletnega športnega in zabavnega druženja članov in članic DKGP v prvem septembrskem vikendu. Letos bo stvar drugačna. Ker v zadnjih dneh avgusta zaključuje s svojimi srečanji že 3. generacija geštaltistov, te na družabno srečanje €“ starih in novih članov društva €“

vabimo kar v Izolo,

kjer bomo zbrani vsi sedanji udeleženci seminarja.

Pričakujemo te v soboto, 25. avgusta 2007, zvečer - pri večerji €“ ob 19:30, v župnišču, pri cerkvi sv. Mavra.

Prijetno sobotno druženje bomo nadaljevali v nedeljo dopoldan - z delom po skupinah in sooblikovanjem sv. maše.

Vabljeni so tudi družinski člani. Možno je tudi spanje - (s sobote na nedeljo!! In ne med delom!!), vendar so potrebne spalne vreče. Cena nočitve je 5 ‚Ź, za hrano pa bomo prispevke pobrali kar na licu mesta (več daš, več maš!).

Če imaš voljo in čas, lahko pripraviš doma kakšno sladico, nabereš sezonsko sadje in to podeliš z nami (bomo pripravljeni pospraviti!!).

Prijavi se najkasneje do srede, 22.08.2007 po e-pošti marjana.kopusar@siol.net ali na telefonskih številkah 041/250 925 in 03 58 41 103.

Če želiš plavati, si prinesi kopalke in brisačo. Če si želiš prijetnih uric druženja, pridi.

Se vidimo. Lep pozdrav in vse dobro. Marjana Kopušar

Ljubno ob Savinji, 13.08.2007

(Pri cerkvi je bolj malo parkirnih prostorov. Brezplačno parkiranje je na voljo na začetku Izole / pri ladjedelnici, ali nasproti mestnega pokopališča/, od koder ni daleč do cerkve in prostorov našega srečanja).